ZpětÚvod / DEN PRO DĚTI

DEN PRO DĚTI - část akce rekordem proti rakovině

 

Program vytvořený speciálně pro školky a školy které s námi spolupracují ale nejenom pro ně.

Jelikož děti jsou naše radost, přijďte si s nimi společně užít zábavné dopoledne a odpoledne na naši akci s rekordem! Připraveno pro vás bude spousta atrakcí a věříme, že se dětem nebude chtít domů! Atrakce máme jak pro malé, tak i pro větší děti.

 

skákací hrad

Skákací hrad zdarma

Náš dlouholetý parner MX-Net Telekominukace s.r.o. Bruntál, pro všechny malé i velké děti, zapůjčil skákací hrad na celý den. Každému můžeme proto vyhovět a nechat si zaskákat.

divadlo

Divadelní soubor divadlo Opava

Pro všechny malé i velké děti si náš partner z Opavy, připravil divadelní program plný pohádek a písniček. Zažijte jedinečnou atmosféru s herci kteří svoji práci milují a dokážou každého pobavit.

prodejní výstava

Malování na obličej

Z dětí vykouzlíme zvířátka, oblíbené hrdiny i víly, dospělým vytvoříme ozdobné ornamenty nejen na obličeji.

konec tabáku

Kouzelnické vystoupení

Ukázka moderní magie, v níž nechybí zajímavá kouzla, neopakovatelné triky a překvapivé efekty, které umocňuje podmanivá síla hudby. Nechybí také objevení a množení peněz, práce s ohněm, ohnivé efekty a další překvapení.

žilní poradna

Canisterapie

metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny. Kontakt se psem představuje účinné rozptýlení pro lidi trpící psychickými poruchami, depresí nebo pro ty, kteří se prostě cítí opuštěně.

žilní poradna

Ukázky kynologie

Provedeme během dne ukázky kurzu základní poslušnosti, ve kterých vás naučíme jak porozumět vašemu čtyřnohému příteli.žilní poradna

Jízda na koních

Jízda v sedle koně, to je ideální spojení relaxace, vztahu ke zvířatům a sportu. Pohyb na koni znamená pro současného člověka odtrženého od přírody je především nezapomenutelný zážitek.

žilní poradna

IZS

Integrovaný záchranný systém (IZS) je efektivní systém  vazeb, pravidel  spolupráce a koordinace záchranných a bezpečnostních složekorgánů státní správy a samosprávy, fyzických a právnických osob při společném provádění záchranných a likvidačních prací a přípravě na mimořádné události. Předvedeme ukázku policejného, záchraného a hasičského vozidla.

cvičení

Cvičení s Míšou Bártovou pro děti a dospělé

Pro děti a dospělé bez omezení věku, na získání dobré kondice, pro posílení a protažení svalů celého těla a zpevnění vnitřních břišních svalů a zároveň se i dobře u cvičení pobavit.