ZpětÚvod / GUINNESS WORLD RECORDS

GUINNESS WORLD RECORD - hlavní část programu

 

Zápis do Guinness world record s Česká kniha rekordů a kuriozit

Společně nafoukneme vzuchem z kompresoru minimálně 5135 balónků na 260 metrů dlouhý provázek ve tvaru květiny.. V časovém horizontu 10 hodin následně z takového uskupení balónků vytvoříme symbol v barvě žluté a zelený stonek. Zelená barva je určena pro tento rok v boji proti nádorovému onemocnění ledvin a močového měchýře. Zápisem do Guinness world record a České knihy rekordů, pomůžeme LPR podpořit v boji proti této nemoci. V našem snažení potřebujeme právě i Vás, kteří tento článek a webovou stránku čtete a svou účastí na akci, zakoupíte měsíček lékařský v hodnotě 20Kč. Případně vložením finační hotovosti do sbírky která bude na místě probíhat. Koncert skupiny Argema, Maraton, Opět na podporu v této akci bude zcela zdarma a každá z nich se vzdala nároku na honorář.

 

skákací hrad

Rekord v Čeké knize rekordů a kuriozit

Maik Stuchlík vytvořil ve spolupráci s městem Vrbno pod Pradědem 19.10.2019 rekord v počtu 3025 balónků na 151 metrů dlouhý ocásek draka. A to vše v čase 5 hodin 15 minut s pomoci 22 lidí.

 

divadlo

Guinness world records

Po úspěšném provedení našeho rekordu, bude z místa sídla GWR zaslán originál certifikátu o dosaženém výsledku.

ekokom

Česká kniha rekordů a kuriozit

Během akce bude přítomen komisař z Agentury Dobrý den Pelhřimov. Po úspěšném vytvovření nového rekordu, bude informovat přítomné o zápisu do České knihy rekordů a kuriozit.