ZpětÚvod / HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ - benefiční koncert a after párty

 

Skupiny ARGEMA a MARATON vs.dj

Koncert skupiny Argema a skupiny Maraton na podporu v této akci bude pro každého účastníka zcela zdarma. Kapela ARGEMA a MARATON se vzdala nároku na honorář a cestovních náhrad ve prospěch LPR. Tímto chce spolek EVEREST poděkovat, že se v dnešní době pořád najdou lidé kterým není lhostejný osud těch druhých s nemocí jako je rakovina. Po vystoupení obou kapel bude pokračovat after party produkovanou hudbou ve stylu latino dance, world dance, 90y, 80y a czech best v podání dj Seg , dj Zdeny. Celý den na akci ,,Rekordem proti rakovině" vás bude provázet moderátor Jirka Jekl (rádio Čas)

 

skákací hrad

Skupina ARGEMA (18.00 - 19.00hod)

1982

Josef Pavka zakládá spolu s dalšími muzikanty skupinu, které dali název Argema, podle afrického tropického motýla. V té době ještě nikdo netušil, že za 30 let se všichni sejdou u příležitosti 30 ti úspěšných let fungování kapely. Kapela vznikla ze spojení několika hudebních nadšenců, kteří byli nuceni dokazovat tehdejším funkcionářům, co název Argema vůbec představuje, jelikož v té době byly anglické, event. cizí, názvy kapel zakázány. Zdroj:http://www.argema.cz/kapela

 

 

divadlo

Skupina MARATON (16.00 - 17.30hod)

V roce 1976 vznikla rocková skupina FARABESTAZ. Díky své „image“ byla tato kapela trnem v oku tehdejšímu režimu. V roce 1979 bylo skupině další vystupování zakázáno a jediným východiskem bylo přejmenování. Novým názvem se stal MARATON.
Kapela vystupuje na tanečních zábavách v severomoravském kraji, kde prezentuje písně nejznámějších českých i zahraničních rockových skupin. Postupně však vznikají i písně vlastní. Jednou z nejstarších a nejoblíbenějších písní je Zklamaná. Největším dílem k vlastní tvorbě přispívali Jaromír Dragoun, Pavel Plánský, Igor Hanzel a Pavel Zbořil.V současné době je autorsky nejvýkonnější dvojce Tomáš Kozelek a Mirek Továrek. Zdroj http://koncerty-maraton.com/

:

 

 

ekokom

dj Seg, dj Zdeny a další dj (cca.19.45 - 21.30hod)

Po ukončení koncertu v podání obou kapel, máme připraveno překvapení pro všechny věkové kategorie. Na společné after party tímto zakončíme úspěšný den. Zahrajeme Vám největší hity let minulých ale i současných. Těšíme se na Vás..